Швидкозаморожувач плазми PLASMAFORST 3 ITeM TM

Купити в 1 клік
Залиште свій номер телефону і наш менеджер зв’яжеться з Вами через 15 хвилин
Постачальник Angelantoni Life Science s.r.l., Італія
Одиниця виміру шт.
Мінімальна норма відвантаження 1
Номер за каталогом виробника 13368
Опис та характеристики

Швидкозаморожувач плазми PLASMAFORST 3 ITeM TM

Plasmafrost розроблено  для швидкої заморозки плазми для отримання найвищого рівня білків та факторів згортання після її фракціонування.
Крім того, усі Plasmafrost відповідають стандарту EU Recommendation No. R (95)15 який застосовується для найкращої практики переробки плазми. 

PLASMAFROST досягає температури -30 ° C в центрі контейнера з плазмою менш ніж за 60 хвилин. Заморожуваня автоматично зупиняється через 60 хвилин в кінці циклу. 
PLASMAFROST I.Te.M. має вбудовиний ПК для зчитування штрих-кодів контейнерів. Апарат може обчислити час, необхідний для досягнення температури контейнерів до -30 ° С. Апарат зупиняється автоматично, коли температура досягає цього значення, і готовий для завантаження наступної партії. Звіт про заморожування може бути надрукований для підтвердження коректності процесу заморожування.

 • PLASMAFROST призначений для заморожування контейнерів в горизонтальному положенні протягом 60 хвилин як рекомендовано усіма міжнародними Стандартами.
 •  Горизонтальне заморожування для забезпечення кращої однорідності плазми під час заморожування.
 • Максимальна ефективність заморожування завдяки інноваційним охолоджуючим пластинам.
 • Заморожування усіх існуючих типів контейнерів для плазми.
 • Ергономічний і зручний для користувача. Відповідає  Європейському Plasma Master File (PMF).
 • Підвищення продуктивності завдяки швидкому відновленню заданої температури.
 • Валідація та відстеження циклу заморожування.
 • Мовний синтезатор для простоти використання без помилок (Plasmafrost I.Te.M.)
 • Гарантія: 24 місяці. Відповідність стандартам: ISO 9001:2008, ISO 13485:2003, ISO 14001:2015, 
 • EN 60601-1:2006, EN 61010-1:2009, EN 60601-1-2:2007, EN 60601-1-8:2007/АС:2010,
 • EN 62304:2006, EN 62366-1:2015

Технічні характеристики


Робоча температура: -75°C.
Каркас: виконаний з сталевої пластини з високоміцним фосфатним покриттям, та порошковим фарбуванням. Вмонтовані 4 колеса для легкого переміщення. Внутрішня камера виконана з нержавіючої сталі.
Двері: мають замок з ключем та силіконовий ущільнювач.
Термоізоляція: технологія "Сендвіч-панель" з поліуретановою піною без CFC з середньою товщиною 125 мм. 
Система охолодження: полки з індивідуальним охолодженням та анодні алюмінієві пластини, які забезпечують максимальну ефективність. Потік холодоагента всередині полиці, для максимальної ефективності охолодження,  пластини при контакті з  контейнерами гарантують виняткову рівномірність температурного впливу. Застосована система складається з механічної каскадної системи з двома герметичними / напівгерметичними компресорами (PLASMAFROST 4) та повітряним конденсатором.
Панель управління: розміщена на передній частині обладнання, чітко видно для оператора; оснащена вимикачем з підсвітленням; звуковий та візуальний індикатор завершення циклу заморожування ; гучна сигналізація при підвищені тиску в контурі холодоагенту високого / низького ступеня; цифровий дисплей для відображення температури в камері; Головний перемикач розміщений на лівому боці апарату.
Програмне забезпечення:   Моделі PLASMAFROST I.Te.M. мають інтегрований комп'ютер із спеціальним програмним забезпеченням, яке дозволяє превірити успішність процесу заморожування плазми. Інтуїтивно зрозумілий для користувача інтерфейс дозволяє проводити необхідні операції дуже швидко і безпечно. Програмне забезпечення має чіткий математичний алгоритм, розроблений ALS, що гарантує процес заморожування і вимірює температуру усередині контейнерів з плазмою. Ця ексклюзивна система від Angelantoni дає можливість керувати процесом заморожування кожного контейнера та точно відстежувати його. Система захищена паролем, в кінці кожного циклу заморожування, програмне забезпечення видає звіт (PDF-файл) з усіма відповідними даними, такими як ідентифікаційний номер контейнера, дата і час заморожування, що дозволяє сертифікувати кожний успішний цикл заморожування. Кожен цикл заморожування включає ідентифікацію оператора ( зчитувач штрих-кодів у стандартній комплектації) та ідентифікацію кожного контейнера, завантаженого всередину морозильника. Всі дані можна передавати через Ethernet-з'єднання, USB-порт або Txt-файл).