Центрифуги

Підбір за параметрами
Постачальник
Модифікація
вбудований ротор
Застосувати
без ротору
Застосувати
Наявність рефрижератору
немає
Застосувати
є
Застосувати
Тип
настільна
Застосувати
Скинути фільтри

Ефективність в сучасній медицині досягається завдяки використанню професійного обладнання. Без інноваційного технічного оснащення досягти бажаного результату практично неможливо. На сьогоднішній день сучасні технології центрифугування користуються особливою популярністю. Центрифуги необхідні для розділення рідин на фракції, згущення окремих компонентів, отримання високоякісних компонентів крові з метою їх подальшого використання. 

Основні характеристики і принцип дії центрифуг

Медичні та лабораторні центрифуги оснащені різноманітними роторами і спеціальними контейнерами. При обертанні ротора на дуже високій швидкості відбувається відділення один від одного різних по щільності частинок. Така процедура дає можливість розділити кров на компоненти і отримати плазму і еритромасу. Щоб сепарація була проведена правильно, важливо використовувати настільний або підлоговий агрегат відповідно до Інструкції з експлуатації. При цьому медична техніка повинна відповідати Технічному регламенту щодо медичних виробів, затвердженого Постановою КМУ № 753. 

В процесі експлуатації центрифуг для крові з охолодженням дуже важливо дотримуватися певний температурний режим. Тільки за цієї умови можна домогтися отримання високоякісних компонентів, здатних вплинути на поліпшення здоров'я пацієнта.

Щоб правильно вибрати центрифуги для станцій переливання крові, слід звернути увагу на різновиди, технічні показники, а також особливості модельного ряду. Як правило, підбір такого спеціалізованого обладнання слід довірити фахівцям, які знають толк у своїй справі, можуть поділитися досвідом і надати певні рекомендації.

Центрифуги для банку крові можуть бути компактними, настільними або стаціонарними і підлоговими. Другий варіант найчастіше використовується у великих центрах трансфузіології, банках крові і станціях переливання крові. 

Переваги використання центрифуг:

 • Професійна техніка для отримання компонентів крові є універсальною і може використовуватися як у медичних, так і наукових установах
 • Зручність панелі управління, чіткі покажчики і індикація
 • Можливість установки часу і швидкості центрифугування в цифровому режимі
 • У більшості моделей передбачений електромагнітний замок, який виключає випадкове відкриття кришки пристрою
 • Якщо відключилося харчування, агрегат відкривається механічним ключем 
 • Просте і швидке очищення обладнання
 • Безпека використання
 • Відповідність директиві 93/42 ЄС

Як показує практика, сучасні центрифуги для розділення крові за умови правильної експлуатації виконують свої функції на найвищому рівні. 

Де можна купити високоякісні центрифуги?

Щоб замовити лабораторне і медичне обладнання, яке відповідає встановленим нормам і стандартам, а також має всі необхідні сертифікати відповідності, якості, скористайтеся послугами фахівців компанії ТОВ «Ледума». Пропоноване обладнання має наступні переваги:

 • В процесі центрифугування фахівці отримують якісну плазму, яка широко використовується в медичній практиці
 • Різноманітна комплектація і простота експлуатації
 • Компанія ТОВ "Ледум" надає можливість купити в Україні центрифуги, які мають необхідні міжнародні сертифікати, зокрема відповідність Директиві 93/42 ЄС, Технічному регламенту для медичних виробів 
 • Ціна пропонованого обладнання вас приємно здивує. У нашому каталозі представлена техніка з розумним співвідношенням ціни і бездоганної якості

Щоб купити центрифугу, зателефонуйте нашим менеджерам за контактним номером телефону або залиште запит на сайті. Наші консультанти допоможуть визначитися з вибором і зроблять доставку професійної техніки за вашою адресою в найкоротші терміни. 

ТОВ "Ледум" - бездоганна якість обладнання, Необмежена функціональність і доступна ціна. Ми робимо все можливе, щоб ваша установа працювала як годинник.

Центрифуги
Дивитися повністю Згорнути