Витяжні шафи

Підбір за параметрами
Постачальник
Скинути фільтри

Медичне обладнання - це пристрої, які призначені для точного, безпечного і ефективного проведення медичних досліджень. Стосується це і тих пристроїв, які використовуються в діагностичних центрах або дослідницьких лабораторіях, особливо витяжної шафи або ламінарного боксу. Завдання такого обладнання полягає в тому, щоб створити безпечне середовище для проведення аналізів, а також захисту медичного працівника від потенційно небезпечних матеріалів.

Щоб все дослідження було точним і надійним, необхідно використовувати сучасні і якісні пристрої, які виробляються досвідченими фахівцями своєї області, відомими виробниками. У компанії ТОВ «Ледум» Ви можете купити найкращі витяжні шафи для лабораторій за доступною вартості.


Особливості витяжної шафи - навіщо він потрібен?


Витяжна шафа - це професійне медичне обладнання, яке служить для того, щоб захищати персонал під час проведення досліджень, а також надати максимальну чистоту для самих речовин. З метою безпеки його використовують практично в усіх центрах, які займаються науковими дослідженнями або практичною  медициною, а також в промисловості, де співробітники можуть контактувати з небезпечними, агресивними речовинами, летючими матеріалами або такими, які виділяють пари.

Ефективність і користь пристрою забезпечується його будовою - спеціальними захисними механізмами і, що найважливіше, багаторівневою системою витягування повітря, вентиляції потоків всередині шафи. Він складається з камери зі скляним екраном, який перешкоджає попаданню назовні небезпечних речовин. Основний каркас складається з міцного металу. Одним з механізмів, який відповідає за роботу витяжки, є спеціальний витяжний купол. Переваги сучасних ламінарних шаф наступні:

  • Висока міцність. Устаткування виробляється з надійного металу, який пройшов кілька ступенів загартування і контролю. Деякі моделі можуть витримати невеликі вибухи всередині, що використовується для небезпечних реагентів. 
  • Широкий модельний ряд. У звичайних дослідних лабораторіях можна використовувати шафу, яка не повністю закривається, а має тільки частину захисного екрану. Це робиться для тих співробітників, які працюють з безпечними матеріалами.
  • Безпека всередині. Витяжні шафи можуть бути повністю герметичними, щоб гарантувати повну чистоту досліджень. Це важливо для деяких завдань. Ультрафіолетові лампи знищують бактерії та інші речовини. 
  • Різноманітні комплектації. Можна підібрати різні моделі, які мають підведення води, електророзетку або нагрівальні панелі.

Де купити в Україні ламінар для лабораторії? 


Якщо ви хочете бути впевнені в точності кожного аналізу і проведеного дослідження, то за обладнанням звертайтеся в професійну спеціалізовану компанію ТОВ «Леду». Ми пропонуємо широкий асортимент якісних витяжних шаф за найдоступнішою вартості.

Наша компанія співпрацює з провідними світовими виробниками, які випускають тільки безпечне, довговічне обладнання для роботи. Купуючи у нас витяжну шафу, Ви отримаєте найкраще обладнання для своєї лабораторії або діагностичного центру, а ми подбаємо про технічні питання. ТОВ «Ледум» - це гарантія якості, надійності і ефективності. 

Витяжні шафи в Украине

Витяжні шафиId
Ламінарна шафа біологічної безпеки HR1200-IIA2-D484
Ламінарна шафа біологічної безпеки HR1500-IIA2485
Ламінарна шафа біологічної безпеки HR1200-IIA2486
Ламінарна шафа біологічної безпеки HR900-IIA2487
Ламінарна шафа біологічної безпеки HR40-IIA2489
Ламінарна шафа біологічної безпеки HR30-IIA2491
Ламінарна шафа біологічної безпеки HR40-IIB2490
Ламінарна шафа біологічної безпеки HR1200-IIA2-X594
Ламінарна шафа біологічної безпеки HR1500-IIA2-X595
Ламінарна шафа біологічної безпеки HR1800-IIA2-X596
Ламінарна шафа біологічної безпеки HR1200-IIA2-S606