Сосуди Дьюара

Підбір за параметрами
Постачальник
Скинути фільтри

Для правильного зберігання багатьох речовин, особливо це стосується біологічних матеріалів і лікарських препаратів, необхідно використовувати спеціальне обладнання. Деякі речовини навіть не можуть перебувати при кімнатній температурі, тому що моментально починають руйнуватися. Зберігати і переносити їх можна тільки в спеціальній техніці, яка підходить для цього завдання - в сосудах Дьюара. Він використовується як в промисловості або в побуті, але частіше за все пристрій застосовують в медицині.

Купити сосуди Дьюара Ви можете в професійній компанії ТОВ «Ледум», яка пропонує широкий асортимент товарів за вигідною ціною. У нас Ви точно підберете якісні вироби для медичних цілей, і можете бути впевнені, що тепер процес зберігання і перевезення буде максимально ефективним і надійним.


Судини Дьюара - особливості та переваги пристрою


Для зберігання рідин, які можуть зіпсуватися чи змінити стан при кімнатній температурі, найменшому її перепаді, використовують сосуди Дьюара. Це по суті термос, що підходить для певних речовин, наприклад, кисню або азоту. Цей виріб відрізняється тим, що має повну герметичність, а сама система роботи полягає в тому, щоб звести до мінімуму випаровування рідин, які знаходяться всередині. Таким чином, сосуд допомагає зберегти температуру речовини під час транспортування.
Контейнер для рідкого азоту - це обов'язкове обладнання, яке необхідно мати, якщо ви працюєте з цією речовиною. Особливо це стосується сфери медицини, де часто транспортуються кров, компоненти крові, плазма та інше.
Найчастіше сосуди Дьюара складаються з колби, яка може бути вироблена з металу або скла. Всередині - подвійні стінки, а також кришка, яка герметично закриває внутрішній простір, створюючи вакуум. Між стінками є невеликий простір, звідки викачали повітря, що дозволяє зменшити теплопровідність.
Рідина, яка зберігається усередині сосуду, повинна вміщуватися туди з певною температурою. Пристрій тільки зберігає низьку температуру, але не може її піднімати або опускати, тому обов'язково потрібно мати і додаткове обладнання - наприклад, холодильники або морозильні установки.

Замовити сосуд Дьюара для рідкого азоту швидко і недорого


Компанія ТОВ «Ледум» - це спеціалізований постачальник високоякісного медичного обладнання, яке використовується в медицині або для інших цілей. Всі контейнери відповідають міжнародним стандартам, а виготовляються кращим виробником, лідером в своїй галузі. Ми пропонуємо великий асортимент сосудів Дьюара за низькою вартістю, які ви можете купити в Україні. Моделі відрізняються різним рівнем місткості та іншими параметрами, тому ви можете бути впевнені, що отримаєте сучасне обладнання, яке підійде для ваших цілей.

Якщо ви не знаєте, який виріб найкраще вибрати, то вам допоможуть фахівці компанії ТОВ «Ледум». Ми надамо консультацію, професійну допомогу у виборі та відповімо на всі питання. ТОВ «Ледум» - це ваша гарантія якості та довговічності обладнання. 

Сосуди Дьюара в Украине

Сосуди ДьюараId
Контейнер з рідким азотом (LNC) нержавіючий великої ємності480
Резервна система підтримки температури на рідкому азоті481
Контейнер (ємність) для транспортування482
Контейнер (ємність) для зберігання у рідкому азоті483
Контейнер для рідкого азоту Cryobio590