Швидкозаморожувач плазми

Підбір за параметрами
Постачальник
Скинути фільтри

Для забезпечення максимальної якості плазми крові використовуються морозильні шафи, але навіть найсучасніші пристрої не можуть забезпечити збереження всіх активних речовин плазми. При неправильній процедурі заморожування погіршується біологічна повноцінність, активність факторів згортання, а також ефективність переливання плазми. Цю проблему допомагає вирішити швидкозаморожувач плазми крові - професійне медичне обладнання, яке призначене для шокової заморозки плазми. Купити в Україні пристрій для заморозки плазми можна в спеціалізованій компанії ТОВ «Ледум». Ми пропонуємо широкий асортимент товарів за доступною вартості.

Швидкозаморожувач плазми - особливості та переваги виробу


Медичне обладнання для шокової заморозки - це пристрій, який призначений для дуже швидкого і максимально ефективного заморожування продукту. Температура плазми крові опускається до -40 ° С за невеликий відрізок часу (найчастіше менш ніж за 60 хвилин).
Внаслідок інтенсивного охолодження, речовина дуже швидко переходить в твердий стан. При цьому всередині не утворюються кристали льоду, які здатні пошкоджувати клітинні структури і білки плазми. Завдяки такому процесу плазма зберігає свої лікувальні властивості (кровоспинні, поживні, функцію підтримки онкотичного тиску крові).
Особливості та відмінні якості швидкозаморожувача:

  • До такого пристрою встановлені вимоги спеціальних Директив та міжнародних медичних комісій, яким повинен відповідати товар, що пропонується компанією ТОВ «Ледум». Завдяки йому можна безпечно і швидко охолодити плазму за одну годину і при цьому зберегти речовини активними.
  • Устаткування відрізняється високим рівнем міцності, виробляється з кращих матеріалів, має металевий корпус з нержавіючої сталі. Поверхні швидкозаморожувача ідеально підходять для проведення очищення, дезінфекції.
  • Щоб забезпечити максимальну теплопровідність і ізоляцію, корпус має спеціальний шар спіненого поліуретану, який відрізняється екологічною безпекою. Крім того, хладагент поширюється всередині так, щоб гарантувати дуже швидку заморозку.

Де замовити медичний швидкозаморожувач?


Купити якісний медичний швидкозаморожувач Ви можете в спеціалізованій компанії ТОВ «Ледум». Ми надаємо не тільки широкий вибір сучасного медичного обладнання, яке підійде для заморожування плазми. Тут Ви знайдете якісне обладнання та раціональну цінову політику. В онлайн-каталозі представлений великий асортимент моделей від кращих світових виробників. Купуючи медичну продукцію у нас, Ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте гарантовано якісне обладнання для заводів - фракціонаторів, станцій переливання крові, діагностичних центрів або дослідних лабораторій. 

Швидкозаморожувач плазми в Украине

Швидкозаморожувач плазмиId
Швидкозаморожувач плазми PLASMAFORST 4 ITeM TM457
Швидкозаморожувач плазми XSD-24FL / XSD-24WFL588