CDACD-2 Вакуумна пробірка, 4,2 мл, ACD (лимонна кислота, тринатрій цитрат, декстроза), світло-жовта, 13x100 мм ПЕТ

Купити в 1 клік
Залиште свій номер телефону і наш менеджер зв’яжеться з Вами через 15 хвилин
Постачальник Chengdu Rich Science Industry Co., Ltd, Китай
Одиниця виміру шт.
Мінімальна норма відвантаження 100
Номер за каталогом виробника CDACD-2
Консервант ACD
Об`єм крові 4.2 мл
Опис та характеристики

Код

Обсяг кровi (мл)

Розмiр (мм)

CDACD-1

1,6 ;2; 2,4; 2,8; 3,2; 3,6

13x75

CDACD-2

4,2; 4,8; 5,2

13x100

CDACD-3

5,6 ; 6; 6,4; 6,8 ;7,2

16x100

Нова серія вакуумних систем для збору крові Chengdu Rich Science Industry Co., Ltd поєднує в собі максимальну надійність і зручність для пацієнта і лаборанта, абсолютну точність результатів, сучасний дизайн.

Система для вакуумного забору крові повинна включати три обов'язкові компоненти:

  • вакуумна пробірка Chengdu Rich Science Industry Co., Ltd
  • багаторазовий тримач голки і пробірки
  • голка Chengdu Rich Science Industry Co., Ltd (на вибір замовника)

Гарантована безпека забезпечується:

  • дизайном кришки
  • повністю непроникним для газів пластиком, якому притаманна прозорість скла і твердість пластмаси, повністю інтактним, що не впливає на результати дослідження
  • спеціальним пристроєм на голці, що запобігає витіканню крові при зміні пробірок, економічність, безпеку
  • унікальною заточкою голки

Вакуумні пробірки, що містять комбінований наповнювач ACD, використовуються в  імуногематологічних  дослідженннях, це пробірки для стабілізації цільної крові. Комбінований наповнювач ACD складається з активного антикоагулянту тринатрію цитрату, лимонної кислоти, яка забезпечує буферний розчин з тринатрію цитратом, і глюкози (декстрози), що є живильною речовиною для еритроцитів. Пробірки з ACD  мають світло-жовту кришку та, зазвичай, використовуються у відділеннях імунної гематології для аналізу поверхневих антигенів лейкоцитів (HLA-типування, деякі додатки проточної цитометрії, дослідження функцій лейкоцитів і спеціальні імунологічні тести).

У пробірках наповнювач ACD присутній в двох видах: розчину ACD-А і розчину ACD-В, що розрізняються концентрацією складових наповнювача. У розчині ACD-А використовується співвідношення консерванту до крові 1:5, в розчині ACD-В співвідношення консерванту до крові становить 1:3. Цілісна кров змішується зі зразком в співвідношенні 1:6 (1 частина ACD обох концентрації до 6 частин зразка). Відразу ж після заповнення пробірки з ACD пробу необхідно ретельно перемішати шляхом перевертання 8-10 разів. Умови центрифугування: 1300 g протягом 10 хв.