Співпраця з ПРООН

Співпраця з ПРООН 10.06.2021

ТОВ «Ледум» постійно приймає участь у Державних закупівлях, які проводить Міністерство охорони здоров’я України за участю міжнародних спеціалізованих організацій, зокрема, Crown Agents, UNDP (ПРООН) тощо.

У 2021 році за Програмою "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" ТОВ «Ледум» здійснило поставку 60 одиниць лабораторних холодильників Haier для зберігання витратних матеріалів.

Наші спеціалісти встановили обладнання, ввели його в експлуатацію та провели навчання персоналу у різних куточках України – від Сумщини до Одеси, від Львова до Луганщини. 

Дякуємо нашим постачальникам - всесвітньовідомій компанії Haier Medical and Laboratory Products Co. за своєчасне виробництво та відправку великої партії продукції.

Дякуємо нашій команді за віддану працю та доставку кожної одиниці обладнання у строк.

Відтепер користувачі мають оновлене лабораторне обладнання - холодильники HYC-390, оснащені сучасними високоякісними герметичними компресорами, регульованими полицями, високоточним датчиком чутливості температур, скляними дверми з електропідігрівом, без утворення конденсату при вологості 80% тощо.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

З повагою, ТОВ "Ледум"