Презентація перекладу Керівництва з приготування, використання та забезпечення якості компонентів крові

Презентація перекладу Керівництва з приготування, використання та забезпечення якості компонентів крові 02.06.2021

Шановні партнери!

Маємо за честь поділитися з Вами цими світлинами та Презентацією перекладу українською мовою видання Керівництва з приготування, використання та забезпечення якості компонентів крові (Рекомендація № R (95) 15, 20-те видання Ради Європи.

Видання здійснено завдяки наданняВидавничим підрозділом Ради Європи, Європейським Директоратом з Контролю Якості Лікарських Засобів і Охорони Здоров’я Ради Європи (EDQM) ексклюзивного права ТОВ «Ледум» на переклад та публікацію в Україні.

Рекомендовано Спеціалізованою державною установою «Український центр трансплант-координації» до використання в роботі фахівцями суб’єктів системи крові та закладів охорони здоров’я, які надають послуги з трансфузії компонентів крові (протокол № 3 від 18.05.2021 р.).

Роботу над перекладом проводили провідні спеціалісти-трансфузіологи: проф. С.В. Видиборець, к. мед. н. О.В. Сергієнко, к. мед. н. А.В. Корж, а також перекладач ТОВ «Ледум» М.С. Шкуропат.

Видання здійснено за фінансової підтримки ТОВ «Ледум».

Нехай Керівництво буде настільною книгою профільних установ охорони здоров’я України, принесе користь для її користувачів та Службі крові України.

З повагою, ТОВ «Ледум»